تکمیل پروژه ریلی دورود- خرم آباد تا ۲.۵ سال آینده | cisanews |سیسا نیوز |cisanews |سیسا نیوز

تاریخ خبر: // کد خبر: 22395 // //

تکمیل پروژه ریلی دورود- خرم آباد تا ۲.۵ سال آینده

در گفت و گو با رسانه‌ها مطرح شد؛تکمیل پروژه ریلی دورود- خرم‌آباد تا ۲.۵ سال آینده مدیر عامل هلدینگ راه و شهرسازی قرارگاه خاتم الانبیا از تکمیل پروژه ریلی دورود- خرم‌آباد تا ۲.۵ سال آینده در صورت تامین اعتبار خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، حاجی زمانی امروز دوشنبه در بازدید از راه آهن [...]
تکمیل پروژه ریلی دورود- خرم آباد تا ۲.۵ سال آینده

در گفت و گو با رسانه‌ها مطرح شد؛
تکمیل پروژه ریلی دورود- خرم‌آباد تا ۲.۵ سال آینده
مدیر عامل هلدینگ راه و شهرسازی قرارگاه خاتم الانبیا از تکمیل پروژه ریلی دورود- خرم‌آباد تا ۲.۵ سال آینده در صورت تامین اعتبار خبر داد.


به گزارش خبرنگار مهر، حاجی زمانی امروز دوشنبه در بازدید از راه آهن دورود- خرم آباد، اظهار داشت: طول این پروژه ۱۰۹ کیلومتر است و عمده موارد سخت کار شامل ابنیه، خاکبرداری ها و تونل‌ها در این مسیر انجام شده است.
وی، عنوان کرد: تا حدودی بحث تملک در این پروژه باقی مانده که باید پیگیری شود.
مدیر عامل هلدینگ راه و شهرسازی قرارگاه خاتم الانبیا با تاکید بر اینکه قرارگاه خاتم این آمادگی را دارد که پروژه را ادامه و به اتمام برساند، افزود: همچنین باید مسئولان استانی و… تلاش کنند که مشکل اعتباری و… این پروژه حل شود تا پروژه با سرعت مناسب عملیاتی شود.
حاجی زمانی، تصریح کرد: در صورت تأمین اعتبار این پروژه می‌تواند ظرف ۱.۵ سال آینده به نتیجه برسد و کار روسازی آن اجرایی شود و در نهایت تا ۲.۵ سال آینده مورد بهره برداری مردم استان قرار گیرد.
وی، بیان داشت: تا کنون بیش از ۳۶۰ میلیارد تومان در این پروژه هزینه شده که ۲۳۰ میلیارد تومان آن صورت وضعیت شده است.

تاریخ: ۹۸/۱۰/۳۰
منبع:
https://www.mehrnews.com/news/4830639

خبر جدید  Students

آخرین اخبار انجمن های علمی